NOWOŚCI

Nie pomiń nowości i inspiracji
NOWOŚCI, INSPIRACJE, PORADY
Trendy w ogrodach i na tarasach w 2023

Trendy w ogrodach i na tarasach w 2023

16 / 12 / 2022

Nowy Rok zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim rodzą się nowe pomysły i inspiracje dotyczące wyglądu naszych ogrodów i tarasów. Czy zastanawialiście się jakie trendy czekają na nas w 2023 roku? Czego możemy się spodziewać? Piszemy o tym w dzisiejszym artykule. Zapraszamy do przeczytania!

więcej
Nowe produkty na tarasy i ścieżki

Nowe produkty na tarasy i ścieżki

24 / 11 / 2022

Jako eksperci od tarasów cały czas poszukujemy nowości, które sprostają Waszym wymaganiom. Poznajcie nowe produkty o ciekawej kolorystyce i sporej ilości kształtów i formatów. Dostępne od ręki w naszych punktach sprzedaży w Tarnowie i Brzesku.

więcej
Nowości od Vestone

Nowości od Vestone

14 / 11 / 2022

Czy wiecie, że w naszym asortymencie pojawiły się nowości od marki Vestone? Nowym produktem jest płyta dekoracyjna Musso, która idealnie sprawdzi się na tarasie. Jeśli właśnie jesteście na etapie szukania produktów do urządzenia swojej posesji, koniecznie musicie poznać ją bliżej! O jej szczegółach i wymiarach piszemy w dzisiejszym wpisie.

więcej
Kiedy i jak wymienić kostkę brukową

Kiedy i jak wymienić kostkę brukową

25 / 10 / 2022

Najczęściej spotykany materiał na polskich posesjach to kostka brukowa. Nic dziwnego – kostka to rozwiązanie ogólnodostępne i trwałe. Jednak nawet tutaj, co kilka lat, może być potrzebna interwencja w postaci wymiany całej nawierzchni lub jej części. Jak samemu się za to zabrać?

więcej
Nieśliskie schody zewnętrzne - jaki materiał wybrać?

Nieśliskie schody zewnętrzne - jaki materiał wybrać?

16 / 10 / 2022

Śliskie schody to zagrożenie, które może nas dotyczyć o każdej porze roku. Zarówno zimą, kiedy temperatury spadają poniżej zera, jak i latem, jesienią czy wiosną podczas ulewnych dni. Czy zastanawialiście się jak temu zapobiec? Warto wybierać odpowiednie materiały, które zapewnią nam bezpieczeństwo.

więcej
Cegła jako podłoże na taras i ścieżkę

Cegła jako podłoże na taras i ścieżkę

26 / 09 / 2022

Który trend jest jednym z najbardziej gorących trendów w układaniu ścieżek, tarasów czy altan? CEGŁA! Cegła na podłożu wpisuje się w bardzo potrzebną modę życia bardziej ekologicznie. Cegłę możemy kupić lub wykorzystać używany materiał, który trafił nam w ręce, na przykład z rozbiórki u sąsiada.

więcej
Jak układać płytki w ogrodzie?

Jak układać płytki w ogrodzie?

14 / 09 / 2022

Zarówno funkcjonalność, jak i estetyka naszej posesji powinny iść ze sobą w parze. Bardzo ważne jest, aby wszystkie elementy, które znajdują się wokół naszego domu, idealnie współgrały ze stylem architektonicznym budynku. Coraz więcej osób decyduje się na płytki ogrodowe. Czy zastanawialiście się jak prawidłowo je ułożyć? Na to pytanie odpowiadamy w dzisiejszym artykule!

więcej
Krawężniki jako elementy wykończeniowe chodnika

Krawężniki jako elementy wykończeniowe chodnika

29 / 08 / 2022

Krawężniki, palisady i obrzeża będą głównym tematem tego wpisu. Bez jednego z tych elementów nasza ścieżka, podjazd czy chodnik nie będą się dobrze prezentować. Zapraszamy do artykułu, w którym omawiamy najważniejsze kwestie związane z elementami wykończeniowymi chodników.

więcej
Chodnik na posesji - wizytówka naszego domu

Chodnik na posesji - wizytówka naszego domu

03 / 08 / 2022

Bez wątpienia chodnik przed domem stanowi wizytówkę naszej posesji. Oprócz tego jest ważnym elementem komunikacyjnym. Warto zatem pomyśleć, jaki materiał będzie najlepszy do zbudowania idealnej i wymarzonej nawierzchni.

więcej
Płyty wielkoformatowe - alternatywa kostki brukowej

Płyty wielkoformatowe - alternatywa kostki brukowej

25 / 07 / 2022

Płyty wielkoformatowe to materiały budowlane, które można zauważyć na coraz większej liczbie posesji. Mają bardzo wszechstronne zastosowanie i można dzięki nim ułożyć różnego rodzaju nawierzchnie wokół domu - od podjazdu aż po ogrodowe ścieżki. Ich dużą zaletą jest trwałość i wytrzymałość, dlatego są genialną alternatywą dla kostki brukowej.

więcej
Wykorzystanie kamienia w konstrukcjach ogrodzeń

Wykorzystanie kamienia w konstrukcjach ogrodzeń

14 / 07 / 2022

Kamień kojarzy nam się z czymś solidnym, czymś co będzie nam służyć na lata. I dobrze! A wiedzieliście, że kamień może posłużyć jako świetny budulec do ogrodzeń? Poznajcie wszystkie możliwości takich połączeń!

więcej
Wzory kostek - jakie są na topie?

Wzory kostek - jakie są na topie?

27 / 06 / 2022

Aranżacja kostki burkowej to jeden z kluczowych elementów w czasie remontu posesji, szczególnie na podjazdach. Dobrze zastanowić się jakie ułożenie będzie najlepiej pasować do otoczenia: ogrodu, stylu domu, ogrodzenia. Rynek oferuje nam dużą liczbę kolorów i wielkości kostki oraz płyt. W tym artykule opowiemy o tym, jakie wzory kostek są najbardziej na topie.

więcej

NASI PARTNERZY

Polbruk
Semmelrock
Garden Stones
Kost-bet
Atilla
Stora-drain
Libet
Eko-bord
SLABB
Bielbet
Settline
Vestone
Styrobud

ADRESY I TELEFONY

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Polityka Prywatności