Nowości od Vestone

Nowości od Vestone

14 / 11 / 2022

Czy wiecie, że w naszym asortymencie pojawiły się nowości od marki Vestone? Nowym produktem jest płyta dekoracyjna Musso, która idealnie sprawdzi się na tarasie. Jeśli właśnie jesteście na etapie szukania produktów do urządzenia swojej posesji, koniecznie musicie poznać ją bliżej! O jej szczegółach i wymiarach piszemy w dzisiejszym wpisie.

Płyty dekoracyjne - Musso


Płyty dekoracyjne Musso idealnie sprawdzą się na dużych powierzchniach takich jak tarasy czy patio. Dostępne są w dwóch nowoczesnych formatach: 80 x 40 cm i 60 x 60 cm. Dodatkowym atutem jest ich stonowana kolorystyka pozwalająca tworzyć niepowtarzalne aranżacje. Poniżej barwy płyt z uszlachetnieniem technologii SILCO Ellite:

 

80 x 40 cm –  opal, topaz, onyx, platyna, inox, lawa, sahara, ochra, dioryt,
60 x 60 cm – opal, topaz, onyx, platyna, inox, lawa, sahara, ochra, dioryt.


Czym jest technologia SILCO Elite?


Płyty Musso są wzbogacone o dodatkową technologię nowej generacji – SILCO Elite. Polega ona na lakierowaniu gotowego produktu. Lakier stanowi dodatkową warstwę ochronną, podwyższającą odporność płyt na ścieranie, zabrudzenia oraz sole odladzające. 

Powierzchnia produktu z SILCO Elite jest bardziej odpornna na wchłanianie czynników powodujących zabrudzenie i łatwiejsza w utrzymaniu w czystości. Jest ona na zamówienie i dodatkowo płatna. 

Podsumowanie

Jeśli szukacie produktów nowoczesnych, trwałych i odpornych na różne czynniki zewnętrzne zapraszamy do zapoznania się z ofertą Fastera. To idealny moment, aby zabrać się za planowanie przestrzeni wokół domu na nowy sezon. Zapraszamy!

 

Masz pytania? Zapraszamy do naszych punktów!

NASI PARTNERZY

Polbruk
Semmelrock
Garden Stones
Kost-bet
Atilla
Stora-drain
Libet
Eko-bord
SLABB
Bielbet
Settline
Vestone
Styrobud

ADRESY I TELEFONY

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Polityka Prywatności