NOWOŚCI

Nie pomiń nowości i inspiracji
NOWOŚCI, INSPIRACJE, PORADY
Szukasz narzędzi brukarskich? Mamy spory asortyment od Mimal!

Szukasz narzędzi brukarskich? Mamy spory asortyment od Mimal!

24 / 03 / 2021

Z radością informujemy, że powiększyliśmy asortyment Fastera! Od marca możecie kupić narzędzia brukarskie marki Mimal.

więcej
Najczęstsze błędy podczas układania kostki brukowej

Najczęstsze błędy podczas układania kostki brukowej

15 / 03 / 2021

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Już niedługo nadejdą ciepłe dni, które wszyscy będziemy chcieli spędzać na świeżym powietrzu. To oznacza jednak nie tylko odpoczynek na łonie przyrody, ale również prace na posesji. Jeśli planowałeś położyć nową kostkę brukową, to najlepszy moment. Czy wiesz jednak jakie są najczęstsze błędy popełniane podczas układania kostki brukowej?

więcej
Kostki pod inwestycje publiczne i komercyjne

Kostki pod inwestycje publiczne i komercyjne

22 / 02 / 2021

Polskie miasta z roku na rok stają się coraz piękniejsze. Place i skwery są dostosowane dla pieszych i pozwalają cieszyć się architekturą. Najbardziej uniwersalnym kruszywem na inwestycje publiczne do budowy placów, skwerów, chodników jest kostka brukowa. Dla tych z Was, którzy szukają materiałów pod inwestycje publiczne i komercyjne, przygotowaliśmy listę produktów, które idealnie się do tych miejsc nadają.

więcej
Nowoczesny czy romantyczny? Wybierz styl bliższy Twojemu sercu

Nowoczesny czy romantyczny? Wybierz styl bliższy Twojemu sercu

09 / 02 / 2021

Wiosna, choć nieśmiało, zbliża się coraz bardziej. To ostatni dzwonek, aby zaplanować działania, które pozwolą przygotować Twój taras lub ogród na cieplejsze miesiące. Poszukiwanie pomysłów warto zacząć od znalezienia odpowiedniej inspiracji. Zacznij od charakteru aranżacji - wolisz styl nowoczesny czy romantyczny?

więcej
Niezbędnik brukarza - lista narzędzi

Niezbędnik brukarza - lista narzędzi

25 / 01 / 2021

To artykuł dla profesjonalnych brukarzy i dla tych, którzy sami chcą ułożyć kostkę wokół własnej posesji. Planując prace brukarskie powinniśmy się zaopatrzyć w odpowiednie narzędzia po to, żeby szybko i precyzyjnie wykonać każdą czynność. Jakie narzędzia są do tego niezbędne? Dajemy odpowiedź w poniższym artykule.

więcej
Jak zaprojektować własny taras? Proces krok po kroku

Jak zaprojektować własny taras? Proces krok po kroku

13 / 01 / 2021

Jeszcze dwa miesiące do wiosny, prac w ogrodzie i na tarasach nie ma zbyt wiele. Co warto w tym czasie zrobić? Przygotować się na nowy sezon. Może pora na nowy taras lub ogród? W takim razie druga część zimy to idealny moment na przemyślenie tego, jak chcesz, żeby wyglądała Twoja przestrzeń wokół domu i przygotowanie projektu.

więcej
Szukasz inspiracji? Poznaj trendy ogrodnicze 2021!

Szukasz inspiracji? Poznaj trendy ogrodnicze 2021!

30 / 12 / 2020

Początek stycznia to moment, gdy niewiele pracy masz do wykonania w przydomowym ogrodzie. Dlatego warto wykorzystać ten moment na przygotowanie planu prac, który wdrożysz na wiosnę. Jeśli marzysz o nowym tarasie, zmianie układu trawnika, rabat kwiatowych i ścieżek lub innym oświetleniu posesji, to doskonały moment na określenie celu i zaplanowanie działań. Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji lub zainspirować, przedstawiamy trendy ogrodnicze 2021.

więcej
Oświetlenie do ogrodów i tarasów

Oświetlenie do ogrodów i tarasów

12 / 12 / 2020

Reflektory, lampy, piny. Kiedy zimą większość z nas wraca z pracy do domu, zastaje ciemny podjazd i ogród. Jak możemy oświetlić i jednocześnie ozdobić naszą posesję tak, żeby była bezpieczna i atrakcyjna? Zachęcamy do przeczytania całego artykułu i wdrożenia wybranych pomysłów w życie!

więcej
Jak i czym oczyścić i zaimpregnować taras z płytek i kostki brukowej

Jak i czym oczyścić i zaimpregnować taras z płytek i kostki brukowej

27 / 11 / 2020

Taras potrafi być największą dumą właścicieli domów. W okresie wiosennym i letnim jest miejscem na relaks, poranną kawę i mniejsze lub większe uroczystości i imprezy. Na jesień i zimę chowamy się z tarasów do domów, by ogrzać się w cieple kominka i gorącej herbaty. I to jest czas, kiedy możemy zadbać o podłoże na zewnątrz. Jak czyścić i impregnować taras przed zimą? Tłumaczymy to w poniższym artykule.

więcej
Powierzchnia biologicznie czynna, czyli jak zaplanować wygląd posesji w duchu eko

Powierzchnia biologicznie czynna, czyli jak zaplanować wygląd posesji w duchu eko

13 / 11 / 2020

Remont tarasu? Budowa ścieżek w ogrodzie? Może nowy podjazd na posesję? Już dziś możesz zaplanować prace budowlane, które przeprowadzisz na wiosnę. W tym wszystkim warto pamiętać o ekologii i zadbaniu o powierzchnię biologicznie czynną. Czy wiesz czym ona jest i dlaczego jest tak ważna?

więcej
Eko kostki, czyli co zrobić, aby aranżacja posesji była przyjazna dla środowiska?

Eko kostki, czyli co zrobić, aby aranżacja posesji była przyjazna dla środowiska?

22 / 10 / 2020

W ciągu ostatnich kilku lat borykamy się z nowym, klimatycznym wyzwaniem, jakim jest zjawisko suszy. Nad problemem pochylił się już rząd i trwają właśnie konsultacje w sprawie projektu ustawy o przeciwdziałaniu skutkom tego zjawiska. W tej sytuacji warto jednak nie czekać na nowe wytyczne, lecz samemu zastosować rozwiązania, które sprawą, że nasza posesja będzie bardziej przyjazna dla środowiska. Jednym z nich są właśnie eko kostki.

więcej
Rodzaje kruszyw budowlanych i ich zastosowanie

Rodzaje kruszyw budowlanych i ich zastosowanie

08 / 10 / 2020

Kruszywa budowlane są niezbędnym składnikiem współczesnego budownictwa. Używa się ich m.in. do utwardzania podłoża, jako składnik zapraw, betonów, materiałów budowlanych, nawierzchni drogowych czy podkładów drenażowych. Jakie mają zastosowanie? Czym się charakteryzują? Jakie są rodzaje kruszyw budowlanych? O tym wszystkim dowiesz się z naszego artykułu.

więcej

NASI PARTNERZY

Polbruk
Semmelrock
Garden Stones
Kost-bet
Atilla
Stora-drain
Libet
Eko-bord
SLABB
Bielbet
Settline
Vestone
Styrobud

ADRESY I TELEFONY

Prosimy o przeczytanie naszej Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Polityka Prywatności